Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


+3
Ichigo
PasX
TheElaris
7 απαντήσεις

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 9:51 am

    Πριν καιρο ειχα δει τυχαια το βιντεο με τον Γεωργιου στη Φαιη Σκορδα που ελεγε τον Βαλιανατο "Γρηγορια" και απαντησα φυσικα στα κακοβουλα σχολια... Αφηνω την πρωτη μου συζητηση με εναν στρ8 με τη φραση "οι γκει ειμαστε φυσιολογικοι" και πανω που ειχα ξεχασει το θεμα, λαμβανω τα παρακατω μηνυματα-σχολια:
    -->anwmalos thes na peis eisai....

    -->ama einai fusiologiko den tha ilagame gia tin eua kai ton adam,alla ton adam kai ton giwrgo...ti ls vre akous ti les?eisai sovaros?to na gamiountai oi andrs metaksu tous einai apoluta fusiologiko..bravo wraios andras,tuxeri auti pou tha separei...na se xairetai,,andra 100%

    -->etsi bravo,xairomai pou uparxoun akomi andres,giati an sunexisoun etsi paei andras gia deigma den prokeitai na meinei... (σε αλλον πηγαινε αυτο...)

    -->auto lew kai egw alla oxi emeis eimaste oi ratsists oi kakoi pou den anexomaste tin fusiki protimisi tou kathenos...alla ksafnika ti egine,arxisan na pollaplasiazontai oi gey???mipws omws den genniountai etsi alla me ta wraia protupa tis koinwnias mas,lene anti na ta ftiaksw me ti maria na ta ftiaksw me ton thanasi... (κι αυτο σε αλλον)

    -->etsi...gunaika eimai kai na lepw tetoia upostiriksi gia tous ga me ekneurizei apisteuta polu,ma para polu.ok mporw na katalavw oti kapoioi exoun gennithei etsi...alla ksafnika ta teleutaia xronia vlepoume na auksanontai me taxutita fwtos....prepei na dixnoume megali katanoisi,se ti ??se mia anwmalia???giati gia mena einai anwmalia..aurio methaurio ama to paidi mou dei sto domo na filiountai andres,ti skata tha tou eksigisw??

    -->nai re file trauame,giati den goustaroume tin anwmalia...kai ksafnika oloi oi andres to exoun gurisei ta teleutaia xronia,giati den goustarw na vgainw sto dromo kai na vlepw andres na filiountai sto dromo,giati mou prokalei aidia kai emeto ,katalaves>???

    -->etsi file to idio lew kai egw,vlepoume stin tileorasi na sugkaoikoun duo gay les kai einai oti pio fusiologiko....diladi tha trelathw,na diksw sumponia s enan anthrwpo ftwxo,arrwsto,pou me xreiazetai,pou exei tin anakgi m kai tha to kanwalla na katalavw kai sumpathisw tous gay lupamai alla den mporw...eutuxws pou eimai gunaika giati an imoun andas kai eixa auti tin apopsi tha me legane krufi adrf

    -->nai na eimaste anthrwpoi na voithame anthrwpous pou pragmatika xreiazontai voitheia,opws metanastes,antrwpoi me nosimata,xwres pou einai polu ftwxes,paidia pu den exoun na fane k.t.l.na voithisw kai na atalavw tous gay inai adunaton....giati apla exoun pollaplasiastei ta teleutaia xronia kai theloun dikaiwmata tromara tous,opws na uiothetisoun paidia...elos diladi..paidia pou tha ginoun adrfes...brao na kanoume enn kosmo pio anwmalo..

    Εγω, επειδη με ξερετε, ηταν να μη τα διαβασω, απο τη στιγμη που τα διαβασα φοτωνω και αρχισα να γραφω κομεντς χωρις να σταματαω:

    -->ανωμαλη εισαι εσυ και ολο σου το σοι, μαλακω...

    -->εγω τωρα παντως σε λεω κρυφη λεσβια με αυτα που λες.... (λιγο ασχετο αλλα ειχα νευρα)

    -->τα παιδια των γκει δεν βγαινουν γκει παντα... ειναι ο,τι γεννηθηκαν... διαβασε και τιποτα, μην απαντας εν αγνοια σου... οχι μονο με τα κηρυγματα της εκκλησιας, τρομαρα σου... αυτο ειναι μωρη το αγαπατε αλληλους;;; αντε γαμησου... ουτε καν τον εαυτο σου δε τιμας μαυτα που λες

    -->(απαντηση στο οτι της προκαλουμε αηδια) εμενα μου προκαλουν κατι τσουλιτσες αηδια σαν εσενα που βγαινουν στο δρομο με το σταυρο στο χερι και το παιζουνε καποιες... εμεις θα κυκλοφορουμε στο δρομο χερι-χερι θα φιλιομαστε και δε θα δινουμε λογαριασμο σε κανεναν γιατι ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ μας... το καταλαβες αυτο; ΔΙΚΑΙΩΜΑ. ξερεις τι σημαινει αυτο??

    -->ομοφοβαρα, αμορφωτη, μαλακισμενη.....

    -->οχι βεβαια!!! το να εισαι γκει ειναι κατι που το αισθανεσαι απο πολυ μικρος... απλα σημερα ειναι πιο ευκολο το να το αποδεχτεις απο οσο ηταν παλιοτερα... γιατι αλλαζουν οι εποχες... εσυ, παλιο ανηξερη εχεις μεινει στο μεσαιωνα και αμα δεν εισαι γκει δε μπορεις να κρινεις. ευχομαι τα παιδια σου να βγουνε γκει και να εισαι δυστυχησμενη για μια ζωη ενω αυτα ευτυχισμενα

    -->(απαντηση στο "τυχερη ειναι αυτη που θα σε παρει")το οτι ειμαι γκει, ηλιθια, σημαινει οτι δε θα παω ποτε με γυναικα.μιλας κιολας.και μαλιστα ειναι φυσιολογικο. αν πιστευεις σα τα 10χρονα στον αδαμ και την ευα και ακους και τα παπαδαρια και ακομα χειροτερα πιστευεις και στο θεο εισαι αξια της μοιρας σου. ειμαι ανθρωπος και καθε μου επιθυμια ειναι φυσιολογικη...δεν εισαι γκει και δε μπορεις να καταλαβεις ποσο φυσιολογικος αισθανομαι.
    ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ! αντρας 100%.τον αντρα τον κανουν ταρχιδια οχι ο κωλος και δε θα απαρνηθω τη φυση μου

    Αυτά... Σήμερα λοιπόν, απαντάει το μαλακισμένο:
    -->eisai andras e????e re ksulo pou theleis...kai otan sti vazoun apo pisw ti les deite poso andras eimai???den eisa andras eisai adefi,poustaras,teleiwmeni kai alla wraia xaraktiristika pou ta exete kerdisei me tin axia sas..stamata na les oti eisai andras prosvaleis tous pragmatikous andres...

    -->(για τα μωρά)oxi tha ta megalwsw etsi pou na mi vgoune.....kai ama vgoune tote apla den tha legontai paidia mou...

    -->oxi den eimai lesvia,maresoun oi andres,pragmatikoi andres.

    -->aaaaa nai esu thes kai na gamas kai na se gamane kala ok....sunithismeno poustraki... (αυτο απο που το καταλαβε δε ξερω...)

    -->egw agori mou en imai anwmali,maresoun oi andres den piganw me gunaikes...katalaves????

    -->oxi den exis to dikaiwma,na provaleis tin anwmalia...

    Τωρα πειτε μου εχω αδικο; Και της γραφω:
    -->εσυ θελεις ξυλο και πολυ μαλιστα.και πες οτι υπαρχει θεος και το φυσιολογικο ειναι το να σου γαμανε το μουνι σου και να ξεχειλωνει, εσενα τι σε εβαλε ο θεος, συνηγορο η μηπως εισαι παπας και δε το ξερω.κοπελα μου, μη ξεχνας απο που ξεκινησες.κι εσυ πριν χρονια δε θα ειχες δικαιωματα και τα πηρες με τους αγωνες σου.καλα οχι εσυ συγκεκριμενα εσυ εισαι αχαριστη που ταχεις.εμεις δεν εχουμε κανενα διακαιωμα;αν πιστευεις στην κολαση,εγω θα παω στο παραδεισο.εχω κλεισει θεση...

    -->και ειναι φυσιολογικο να μισεις τα ιδια σου τα παιδια επειδη δεν εγιναν ομοφοβαρες σαν εσενα; τοτε εσυ δεν εισαι φυσιολογικος ανθρωπος, γιατι ανθρωπο σε κανουν τα συναισθηματα και εσυ μονο το μουνι σου σκεφτεσαι και τιποταλλο... εγω δε πηδιεμαι δεξια κι αριστερα, κατι που σιγουρα κανεις εσυ.. εγω ξερω να αγαπαω και μολις στα 19 μου εχω μια σχεση 3 χρονια.και ΝΑΙ μωρη.... Θα ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ και θα υιοθετησω 10 ΠΑΙΔΙΑ και να τα μαθω να αγαπουν ολους τους ανθρωπους, οχι να μισουν οπως εσυ....

    -->αντρας δεν εισαι αμα πηγαινεις με γυναικες.ταρχιδια σε κανουν κι εγω εχω απαυτα και τα τιμαω, καταλαβες;; ποια εισαι εσυ που θα με κρινεις;;;; κι εσυ δε μπορεις να λεγεσαι ανθρωπος με ολα αυτα που λες.οι γκει ετσι γεννιουνται σαρεσει δε σαρεσει.διαβασε και λιγο ψυχολογια.αμορφωτη.σε ολα οσα μου εγραψες δεν ειδα ουτε ενα επιχειρημα.δε ξερεις να στηριξεις την αποψη σου. μαλλον επειδη ειναι λαθος.ανωμαλη σκυλα... μπορει να ειμαι πουστης, αδερφη κα αλλα ειμαι αντρας πουστης, καταλαβες;

    Αυτά... το βίντεο είναι εδώ:https://www.youtube.com/watch?v=G8_FqErd__Y εάν θέλετα να παρακολουθήσετε το πατιρντί και όλα όσα θα της πω και θα την κανω αλοιφή. Χαχα!! Το τέλος ειναι κοντα motherfuckers!!

    TheElaris ειμαι εγω φυσικα και nataliara1 το κνοδαλο...
    Enjoy
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  ???????? Παρ Ιουν 25, 2010 2:00 pm

    Bravo!!!! Elari se paradexomai! Very Happy Bravo antrakla mou .. ths edwses kai katalabe ths 3emouniaras!!!! Wink Bravo! kai pali Bravo! Very Happy Very Happy cheers cheers

    Ena O0O0oo0O0o00o0ooo00oo00oO0o0o0O0O0o00o Gia ton elari rrrr!!! <3 I love you Exclamation Exclamation eimai_o_pasxoman eimai_o_pasxoman
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 2:03 pm

    Χαχαχαχαχαχαχαχα!! Το βαλα για να δουμε ποσο ομοφοβικοι ανθρωποι υπαρχουν... για να μη πω γυναικες που δε το περιμενα να βρω τοσο ομοφοβικη γυναικα... θενκς παντως... :embarrassed: :embarrassed:
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  ???????? Παρ Ιουν 25, 2010 2:14 pm

    Tpt rr.... Ouu.. edw na deis omofobikes gynaikas! Ths poutanas kyriolektika! Eutyxws oxi ta neara koritsia! Ta parakinw ston kalo ton lesbiako dromo, de m'akoune.. toulaxiston as skasoun na mh milane gia tous gay asxhma! Razz Omws yparxoun ki alles pou einai teleiws me to meros mas! Very Happy Exw gnwrisei tetoies kai einai koukles! Very Happy
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 2:18 pm

    οι νεες κοπελες ειναι πιο ανοιχτομυαλες.. αλλα ειναι και το πως μεγαλωσε κανεις.... Basketball
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  ???????? Παρ Ιουν 25, 2010 2:23 pm

    True! Smile
    PasX
    PasX
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 298
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  PasX Παρ Ιουν 25, 2010 7:25 pm

    Έριξα κι εγώ μια απάντηση... Twisted Evil Twisted Evil
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 7:28 pm

    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Μοναδικος και καιριος οπως παντα....
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  Ichigo Παρ Ιουν 25, 2010 9:00 pm

    Προσπαθώ να ποστάρω και βγάζει ένα γαμημένο σφάλμα.. Έλεος πια... Γιατί;;;;;
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  Ichigo Παρ Ιουν 25, 2010 9:02 pm

    @nataliara1
    Μωρή ξεφωνημένη τι σκατά βγάζεις από την τρύπα σου αφού δεν ξέρεις τι λες; Διάβασε τίποτα, μάθε, πληροφορήσου, άνοιξε το μυαλουδάκι σου (ΑΝ έχει τίποτα μέσα εκτός από ΧΩΜΑ) και προσαρμόσου στις παρούσες συνθήκες...
    Και βέβαια, είμαι γκέι και ΧΑΙΡΟΜΑΙ για αυτό που είμαι... Νιώθω απόλυτα φυσιολογικός και νορμάλ άνθρωπος (σέβομαι, τηρώ υποσχέσεις, κάνω τα καθήκοντα μου όπως και οι... "κανονικοί" όπως προσφωνείτε τους εαυτούς σας) και κάνω κάτι διαφορετικό στο κρεβάτι...Που κολλάς τώρα;





    Άσχετο, PasX πως κι στο youtube έχεις ηλικία 33 χρονών και εδώ 32; Πάει κάπου το μυαλό μου ή κάνω λάθος; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 9:33 pm

    Μπράβο... ολοι μαζι θα χτυπησουμε την ομοφοβια και το συντηρητισμο... ΕΞΩ Η ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΤΗΣ... ασχετο αλλα παντα ηθελα να το πω... lol! lol! lol!
    PasX
    PasX
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 298
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  PasX Σαβ Ιουν 26, 2010 12:48 am

    Dean έγραψε:
    Άσχετο, PasX πως κι στο youtube έχεις ηλικία 33 χρονών και εδώ 32; Πάει κάπου το μυαλό μου ή κάνω λάθος; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Αν δε πάει στο ότι το φόρουμ και το youtube υπολογίζουν διαφορετικά τις ηλικίες, κάνεις λάθος Razz
    Τον Οκτώβριο κλείνω τα 33... λες να έκρυβα 1 χρόνο μόνο; Razz Razz
    avatar
    FreakFyk
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 58
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  FreakFyk Σαβ Ιουν 26, 2010 9:59 am

    SUCH A WAIST OF TIME...


    PasX έγραψε:
    Dean έγραψε:
    Άσχετο, PasX πως κι στο youtube έχεις ηλικία 33 χρονών και εδώ 32; Πάει κάπου το μυαλό μου ή κάνω λάθος; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Αν δε πάει στο ότι το φόρουμ και το youtube υπολογίζουν διαφορετικά τις ηλικίες, κάνεις λάθος Razz
    Τον Οκτώβριο κλείνω τα 33... λες να έκρυβα 1 χρόνο μόνο; Razz Razz
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  L3onardo01 Σαβ Ιουν 26, 2010 2:29 pm

    Elari mou Mpravooo Sou, Pragmatika se paradexomai !!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Σαβ Ιουν 26, 2010 2:31 pm

    θενκς, αλλα δεν εκανα κατι περαν του καθηκοντος μου... Embarassed Embarassed
    avatar
    Geo-sama
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 226
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Lekanopedio Attikis

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  Geo-sama Σαβ Ιουν 26, 2010 5:10 pm

    Polla mpravo kai apo mena ...! Very Happy eisai a3ios sigxaritiriwn !! cheers cheers
    marioulis_gr
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
    Ηλικία : 37
    Τόπος : kala dentra serron

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  marioulis_gr Κυρ Ιουν 27, 2010 8:56 am

    ego sta eipa kai me akouses apo to msn elari Smile
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Κυρ Ιουν 27, 2010 11:55 am

    And th story goes....

    -->swpa re pou exeis kai sxesh......kala megalwse kai tha katalaveis,giati eisai akomh mikros...mono prosexe min to mathoun oi dikoi sou giati to emfragma den to glutwnoun....

    -->nai kala les fovamai oti se liga xronia ama sunexisetai na auksaneste san ta pontikia den prokeite na minoun andres, oxi san kai sena andres..mi se prosvllw kiollas....

    κι εγω:

    -->οι γονεις μου το ξερουν μια χαρα και ειναι χαρουμενοι που ειμαι εγω ευτυχισμενος... ο,τι ειθισται να κανουν οι σωστοι γονεις.... μαλλον εσυ ψαχνεις αντρα και δε βρισκεις γιαυτο και σε ενοχλουμε εμεις... αλλα δε φταιμε εμεις που εισαι εσυ αγαμητη, αλλα εσυ που εισαι κωλοχαρακτηρας και δε γουσταρεις ουτε τον εαυτο σου, που να σου φτουρησει αρσενικο;
    κι αν θες να ξερεις μπορει να ειμαι μικρος αλλα ειμαι πιο ωριμος και σοβαρος απο σενα, νουμερο...

    -->δεν ειμαστε αρρωστια να εξαπλωθουμε και να αυξηθουμε... η φυση μας βγαζει ετσι κι αν αποφασισει να βγαζει μονο γκει απο καποιο σημειο και μετα, θα αρχισει να βγαζει και λεσβιες, κι αν θες να πολλαπλασιαστεις υπαρχει παντα και η τεχνιτη γονιμοποιηση... παντως εγω δε θα ηθελα να φερω παιδια στον κοσμο με τα σκατα που προκειται να καταντησει... και σε συμβουλευω ουτε εσυ να κανεις παιδια γιατι τα λυπαμαι απο τωρα.... δεν ειναι και το πιο ωραιο να σε μισουν τα παιδια σου...
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Ιουν 27, 2010 5:08 pm

    H kahmeni....tha nai kanena karampazo pou den tin vlepei antras kai vrizei tous gay dioti nomizei pws kanenas den tin thelei epeidi autoi einai gay....
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Κυρ Ιουν 27, 2010 5:09 pm

    η κακομοιρουλα... αλλα δε της φταιμε
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Ιουν 27, 2010 5:13 pm

    E nai mwre alla epeidi einai egwistria kai de thelei na riksei to ftaiksimo panw tis dioti ama to riksei tha prepei na autoktonisei tote to rixnei se mas kai elpizei oti kapote sti gi tha vrei enan alithino antra....
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Κυρ Ιουν 27, 2010 5:15 pm

    η να της βρουμε εμεις, οι καλες νεραιδες... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Ιουν 27, 2010 5:22 pm

    Xaxaxaxaxa ti les mwre, ama vroume enan alithino antra tha ton afisoume gia autin??? Oxi vevaia Razz Razz Razz
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  TheElaris Κυρ Ιουν 27, 2010 5:24 pm

    χαρισμα σου... εγω εχω...
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube. Empty Απ: Συζήτηση με μια ομοφοβικη στο youtube.

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Ιουν 27, 2010 5:54 pm

    Pwwwwwww ...mpravo re Elari !!!!! Razz Razz

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 4:21 pm