Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
αποδοχη της κοινωνιας EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


αποδοχη της κοινωνιας Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


    αποδοχη της κοινωνιας

    avatar
    antonis
    ΠΟΙΟΣ;;
    ΠΟΙΟΣ;;


    Αριθμός μηνυμάτων : 17
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2013

    αποδοχη της κοινωνιας Empty αποδοχη της κοινωνιας

    Δημοσίευση  antonis Τρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm

    Ειμαι 18 χρονων, ομοφυλοφιλος και με το αγορι μου ειμαστε γενικα πολυ free. ειμαστε οπως καθε ερωτευμενο ζευγαρι, δεν κρυβομαστε. και γενικα μας αρεσει η gay ζωη. τα θεματα ειναι 2 ασχετα μεταξυ τους το ενα ειναι η μητερα μου, κυριολεκτικα ομοφοβικη. ο αδερφος μου ξερει για μενα και μαζι προσπαθουμε να τις αλλαξουμε λιγο τα μυαλα αλλα μαλλον δυσκολο. σε λιγες μερες θα φυγω απο το σπιτι του αδερφου μου που μενω και θα παω στο αγορι μου, η μητερα μου αν και ξερει οτι θα φυγω δεν γνωριζει οτι εχω σχεση, και επειδη δεν εχω δουλεια εχει την εντυποση οτι δεν θα παω πουθενα, ετσι τωρα ψαχνω καποια λυση ωστε να μπορεσει να το δεχτει εστω και τωρα, σε λιγες μερες θα μιλησει με ψυχολογο και ελπιζω εκεινη (πηγα με το αδερφο μου) να μπορεσει να αλλαξει λιγο τα μυαλα στην μαμα και να δεχτει οτι εχει ενα γκει γιο κατι που ξερω απο τα 14 μου αρεσαν παντα τα αγορια, ποτε οι γυναικες, εχω καποια στοιχεια θυληπρεπειας οπως ηπιος τονος, ροζ χρωματα στο ντυσιμο, παθητικος κυριως, την βρισκω πολυ πιο καλα ετσι. αλλα και οτι ειμαι πλεον ενηλικος και θα κανω την ζωη μου. δευτερο και πιο πολυ για αυτο γραφω ξεκινησα με το αγορι μου πριν λιγες μερες για πρωτη φορα γυμνισμο στην κινετα, στην gay μερια και ψαχνω και αλλες παραλιες που να ειναι για gay και να ειναι σχετικα κοντα στον πειραια, δηλαδη δυτικα προαστια. επισης ψαχνω και καποια καλη gay καφετερια στην αθηνα που να ειναι σε ορατο σημειο και να εχει κοσμο

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 08, 2024 3:09 am