Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
24 hours EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
24 hours EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
24 hours EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
24 hours EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
24 hours EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
24 hours EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
24 hours EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
24 hours EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
24 hours EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


24 hours Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


3 απαντήσεις

    24 hours

    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    24 hours Empty 24 hours

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Απρ 11, 2010 3:13 pm

    Mathate gia auto pou sunevei prin kapoies meres stin Athina???2 parastaseis opou mazeuontan 20 ithopoioi,6 senariografoi kai 6 skinothetes kai eprepe na anevasoun mesa se 24 wres 3 erga twn 15 leptwn....Egine gia prwti fora stin Athina kai auto sumvainei kathe xrono sto ekswteriko...Egw proswpika piga stis 31 Martiou kai pragmatika itan kati prwtotupo kai mou arese arketa...kai to idiaitero itan oti auto pou evlepes itan gia mia fora kai mono...2 diaforetikes parastaseis...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  Ichigo Κυρ Απρ 11, 2010 3:40 pm

    Καθόλου δύσκολο για μικρού μήκους ταινίες (για μένα προσωπικά επειδή από μικρός γράφω παραμύθια και τώρα και βιβλία) και μάλιστα 6 σεναριόγραφοι... Καθόλου δύσκολο εκτός κι αν πρέπει να βρουν τα καταλληλότερα ρούχα, σκηνικά κτλ.
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Απρ 11, 2010 5:59 pm

    Oi senariografoi grafoun to senario xwris na kseroun tous ithopoious...Ola ginontai tyxaia kai ta mona pragmata pou mporoun na xrisimopoihsoun einai 20 antikeimena pou exoun ferei i ithopoioi...apo ena o kathenas....Den einai kai eukolo pisteuw ...dioti to na matheis ta logia (an kai liga) kai na kanoun kai proves...OLA AUTA MESA SE 24 WRES XWRIS NA KOIMITHOUN KATHOLOU...mporei sta logia na fainetai eukolo alla sti praksi einai to thema...A proswpika kai egw grafw istories alla perissotero exw emvathunei se zwes anthrwpwn kai katastaseis...epireasmenos apo tin kathimerini zwi....ektos apo auto grafw ...genika...den einai poihmata ...oti mou rthei sto mualo... tha sou valw kapoia na ta deis...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  Ichigo Κυρ Απρ 11, 2010 9:53 pm

    Α, τώρα που το έθεσες έτσι, τότε ναι φαίνεται δύσκολο αν οι σεναριόγραφοι δεν ξέρουν πόσοι άντρες και γυναίκες ηθοποιοί υπάρχουν στο σύνολο, τα αντικείμενα κτλ... Και αν οι ηθοποιοί έχουν καλή μνήμη ή επαγγελματίες δεν θα τους είναι δύσκολο να τα εμπεδώσουν τα λόγια.

    Κι εγώ περίπου τα ίδια γράφω, αλλά κυρίως (τώρα γράφω το 2ο μέρος της "Τριλογίας" που κάνω ενώ το 1ο το έβγαλα σε κανονικά βιβλία και τα μοίρασα σε φίλους, όχι εκδοτικούς οίκους) για επιστημονική φαντασία που αφορά παιδιά (που είμαι εγώ και οι καλύτεροι φίλοι μου) που ανακαλύπτουν πέτρες που τους μοιράζουν ικανότητες αλλά και παράλληλα κάπου αλλού κάποιοι παίρνουν δικές τους δυνάμεις και θέλουν να κυριεύσουν τον κόσμο και να τον υποδουλώσουν {λεγόμενοι κακοί} ενώ εμείς σαν "καλοί" αργότερα που το ανακαλύπτουμε προσπαθούμε να τους αποτρέψουμε χωρίς να ανακαλυφθούμε κιόλας και για μένα μοιάζει με το όλο θέμα σεξουαλικότητας αλλά και φίλιας κτλπ. Και γράφω σιγά σιγά για ένα αγόρι που ήταν μοναχικό αλλά έξυπνο και προσπαθεί να διεκδικήσει δικαιώματα για τους μαύρους, γκέι κ.τ.λ. και αυτό εξωθούσε τα άλλα παιδιά να του κάνουν τη ζωή βάσανο. Αργότερα βρίσκει ένα σκύλο που τον "καταλάβαινε", περνάνε στιγμές καθώς έδινε τους αγώνες του για τα δικαιώματα και στο τέλος θα σκοτωθεί εξ αμέλειας από "εχθρικά" παιδιά και ο σκύλος θα "πάει" μαζί του και ο κόσμος θα προσπαθήσει να κάνει κάτι για τα δικαιώματα που ήταν το όνειρο του παιδιού που εν τω μεταξύ έχει μαθευτεί ότι είναι και γκέι... Κάτι για ευαισθητοποίησεις, μη γελάτε τώρα γιατί σας βλέπω! Αλλά τέλος με το offtopic, Πολλά έγραψα Razz
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Απρ 11, 2010 10:14 pm

    Sugnwmi alla egw de gelasa katholou....mou arese para polu auto me to paidaki kai ksereis kati?!Einai enas kalos tropos na eusaisthitopoihsoume ta paidia kai na ta mathoume pws na sevontai tin diaforetikotita kai to ksexwristo pou mporei na exei to kathena paidi...Makari na ginei paramuthi mia mera kai na to diavazoun paidia...THa einai enas tropos gia na dimiourgithei i aisthisi tis eleutherias kai tou sevasmou metaksu twn anthrwpwn...Auto mporei na ginei episis kai theatriki parastasi Smile Smile Smile
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  Ichigo Κυρ Απρ 11, 2010 10:18 pm

    Χεχε, ελπίζω... Είμαι ακόμα πολύ νωρίς στην αρχή (περίπου 30 σελίδες Α4 του office word έφτασα) γιατί θέλω να δώσω σοβαρό ύφος όσον αφορά τα δικαιώματα και για αυτό ψάχνω πληροφορίες και ψάχνομαι σε αυτό. Ενώ από την τριλογία έχω στερέψει από έμπνευση σε ένα σημείο αλλά έχω ξεκινήσει ήδη το τρίτο και είμαι στα μισά κιόλας Razz
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  L3onardo01 Κυρ Απρ 11, 2010 10:41 pm

    Bravo...kai kala kaneis...de tha afisoume se kanenan to dikaiwma na thapsei auto to thespesio paramuthi pou tha ftiakseis sto mellon...GRIGORA OMWS ..POSA PAIDAKIA PERIMENOUN....XAXAXAXA....A kai thelw to prwto antutipo gia na to dwsw sto paidaki pou mporei na exw sto mellon....MAKAAARI Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  Ichigo Δευ Απρ 12, 2010 3:16 pm

    Χεχε, θα προσπαθήσω αν και θα κάνω καιρό γιατί μου αρέσει να γράφω στις διακοπές και ειδικά τα μεσημέρια το καλοκαίρι που είμαι σπίτι (με 40 βαθμούς έξω πως να αντέξεις?) και ειδικά όταν δεν έχει ίντερνετ και παιχνίδια, αφοσιώνομαι πολύ Razz
    Και οι άλλοι σεναριόγραφοι δεν θα τους είναι δύσκολο να κάνουν 2 διαφορετικές ιστορίες των 15 λεπτών.
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    24 hours Empty Απ: 24 hours

    Δημοσίευση  Mat Σαβ Απρ 17, 2010 7:19 pm

    Dean, dn thelw na se apogoiteusw alla to diko m vivlio tha kanei perissoteres pwliseis k tha ginei best seller :p
    tin exw oli tn upothesi sto mualo m, alla variemai na katsw na to grapsw, alla tha to kanw kapoia mera! alla variemai meta pou tha m erxontai apo to hollywood k tha me prizoun na to kanoun tainia... pfff :p

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 14, 2024 12:09 am