Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


2 απαντήσεις

    HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης

    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης Empty HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης

    Δημοσίευση  TheElaris Τρι Δεκ 13, 2011 1:42 am

    Η ΗΟΜΟphonia είναι μία νεοσύστατη συλλογικότητα, στην οποία είμαι μέλος και έχει ως βασικό της στόχο τη διοργάνωση ενός πρώτου pride στη Θεσσαλονίκη. Όσοι ενδιαφέρονται να παρευρεθούν σε μία συνέλευση, ας επικοινωνήσουν μαζί μου για λεπτομέρεις, ώρα, μέρος συνάντησης κτλ...
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης Empty Απ: HOMOphonia-Συλλογικότητα για το Pride Θεσσαλονίκης

    Δημοσίευση  L3onardo01 Τρι Δεκ 13, 2011 3:34 am

    Θα σε παρω τηλ αυριο αλλα περιμενω να μου τα πεις και απο κοντα :p

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 13, 2024 2:52 pm