Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Eclipse!!! EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Eclipse!!! EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Eclipse!!! EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Eclipse!!! EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Eclipse!!! EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Eclipse!!! EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Eclipse!!! EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Eclipse!!! EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Eclipse!!! EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


Eclipse!!! Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


+4
giannis
PasX
TheElaris
Mat
8 απαντήσεις

    Eclipse!!!

    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Eclipse!!! Empty Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Mat Κυρ Ιουλ 04, 2010 1:59 pm

    3o meros tis seiras The twilight Saga, kalutero apo ta upoloipa, romantzoperipeteiopapatzodramatikokwmwdiotainia fantasias!!
    An sas aresan ta alla 2, sigoura tha to latrepsete, an dn sas aresan, na pate na deite tn Taylor :p





    Eclipse!!! TaylorLautner3
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  ???????? Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:05 pm

    De thn exw dei akomh an kai mou exoun steilei ena link opou mporw na to dw. Einai bebaia ligo kakhs poiothtas logw tou oti exei par8ei apo video camera, alla no prob! Smile Fainetai kala, 8a to katebasoume me tis files mou na to doume oloi mazi Exclamation Elpizw na einai toso kalh oso lene oi tosoi alloi! Smile Oi prohgoumenes 2 htan yperoxes apla Exclamation Exclamation
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  TheElaris Κυρ Ιουλ 04, 2010 8:22 pm

    Λοιπον, λοιπον, φαινομενο twilight. λοιπον πηγα και ειδα το πρωτο και μαρεσε, αλλα οχι σαν ταινια φαινομενο, αν και μου φανηκε παρα πολυ υπερβολικα ρομαντικη. η περιπετεια δεν κολλουσε καθολου με το ρομαντζο. και επειδη εκανε επιτυχια ολα τα βιβλια σε ολο τον κοσμο στα 15χρονα ρομαντικα κοριτσακια, γεμισε ο κοσμος βαμπιρ...

    διαβασα το πρωτο βιβλιο και μετα ξεκινησα το δευτερο, ομως δεν αντεξα να το τελειωσω. η ταινια ηταν ακομα χειροτερη και αξιζε μονο η Ντακοτα Φανινγκ που ειναι απο τις καλυτερες ηθοποιους απο μικρο κοριτσακι... κατα ταλλα η ταινια ηταν ενα οφθαλμολουτρο για τους στερημενου και δεν ειχε να προσφερει τιποτα σε κανεναν. και ποσο μαλλον που δεν ηταν καθολου αληθοφανες ολο το στορυ, το να ξεσπασει ενας πολεμος για τα ματια της κιρστεν στιουαρτ που δεν ειναι καν ομορφη. ειναι απο τις πιο ξινες και ασχημες παρουσιες... δεν αξιζει ουτε η φατσα του πατινσον οταν παιρνει το υφος θλιμμενου κουταβιου ουτε το ψευτικο 6 πακ του αλλου του αταλαντου...

    ειναι μια σουπα και η καινουργια ταινια γιαυτο και δε θα την δω οπως φυσικα και κανενα απο τα αλλα δυο μερη, γιατι οπως στο χαρι ποτερ το 4ο θα χωριστει σε 2...

    εν κατακλειδι ειναι μια ιστορια που δε θα τη θυμαται κανεις σε μερικα χρονια απο την προβολη της τελευταιας ταινιας...
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Mat Κυρ Ιουλ 04, 2010 10:05 pm

    Einai kai auto mia apopsi :p Elaris, ksereis kati? slap_fap ... kidding :p
    Kala, ennoeitai pws dn sugkrinetai me to Harry Potter, alla itan polu pio ikanopoiitiki apo alles tainies pou eida fetos... Einai kt p aksizei na perimeneis gia na deis tin sunexeia Smile

    Kai to mono sigouro einai pws tha dw k ta alla 2 meri stn premiera boomboom boomboom
    PasX
    PasX
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 298
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  PasX Κυρ Ιουλ 04, 2010 11:40 pm

    Εγκρίνω με σφραγίδα την γνώμη του χρήστη elaris Razz Razz
    Με εξαίρεση τα σχόλια για τον Lautner που είναι πολυ ταλαντούχος (για μοντέλο Razz )
    giannis
    giannis
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Athens-N.S.

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  giannis Δευ Ιουλ 05, 2010 12:59 pm

    Το ξέρω ότι θα με φάτε με αυτά που θα πω αλλά εγώ θα την πω την γνώμη μου.
    Δεν έχω μισήσει τόσο πολύ ταινία/βιβλίο όσο το twilight, από τι να ξεκινήσω από την κατακρεούργηση του βαμπιρικού μύθου από μια πραγματικά ατάλαντη συγγραφέα, μα δηλαδή έλεος αλλά να γίνονται γκλιτερ στο φως... Άσε που η αηδιαστική Μπέλα είναι το χειρότερο πρότυπο γυναίκας. Και ο Έντουαρντ και ο Τζέικομπ είναι και πολύ ηλίθιοι χαρακτήρες ειδικά ο Έντουαρντ
    Αχ τα είπα και ξελάφρωσα.
    Feel free to hate me Twisted Evil
    Και για του λόγου το αληθές δείτε τι μπορεί να κάνει το twilight σε μια "φάλαινα"

    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  TheElaris Δευ Ιουλ 05, 2010 1:23 pm

    εκτος του οτι συμφωνω μαζι σου απολυτα, δεν εχω λογια γιαυτην.... ποσο κακο κανουν κατι τετοιες μαλακιες στους ανθρωπους... get a life επιτελους... λες και ειχε οργασμο η κοπελια του βιντεο... τιναι αυτο το πραγμα;; ο φανατισμος ειναι ο,τι χειροτερο μπορει να μας συμβει.

    εκτος απο αταλαντη, η συγγραφεας ειναι και ψωναρα καθως παντα γραφει σε πρωτο προσωπο και ολοι πια ειναι ερωτευμενοι με την ηρωιδα της... μη χεσω, σιγα τη φαμ φαταλ...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Ichigo Πεμ Ιουλ 08, 2010 1:50 am

    Είδα την 3η ταινία με το ζόρι μαζί με κάτι φίλες μου την περασμένη Τετάρτη και τολμώ να πω πως έγινε καλύτερη σε σχέση με τις 2 πρώτες παταγώδεις πατάτες που πρόβαλλαν (το 2ο κάτι έλεγε λόγω Φάνινγκ και καλυτέρευσης από το βιβλίο). Είχε κ κάτι ατακάρες που σε έριχναν κάτω να κλαις από τα γέλια.
    Μέγιστο μείον ο κακάσχημος, αποκρουστικός και απωθητικός Εντουαρντ και Τζέικομπ. Ό,τι χειρότερο. Η Μπέλα ομόρφυνε λιγάκι, καλύτερη ερμήνεια και έτσι... Και το μεγαλύτερο πλην είναι ότι όταν τα βαμπίρ έρχονται σε επαφή με τον ήλιο αντί να γίνουν σκόνη όπως στους βαμπιρικούς μύθους (αλλά η Στέφανι τους "ντροπιάζει"), γίνονται μπάλα ντίσκο!
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Mat Κυρ Ιουλ 11, 2010 11:25 am

    Na pate na xesteite oloi sas! Sta diala! sfagi arpates slap_fap




    marioulis_gr
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
    Ηλικία : 37
    Τόπος : kala dentra serron

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  marioulis_gr Κυρ Ιουλ 11, 2010 5:41 pm

    na oriste egine kai olas diakomodisi tis tainias...Razz Razz Razz
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Mat Κυρ Ιουλ 11, 2010 6:09 pm

    lol nai ta spaei! to esteila extes stn pasx!
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  TheElaris Κυρ Ιουλ 11, 2010 7:46 pm

    αυτη την ταινια θα παω να τη δω!!! τσιουαουα!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχαχα
    Georgek
    Georgek
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...


    Αριθμός μηνυμάτων : 65
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Kavala!

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Georgek Πεμ Ιουλ 15, 2010 6:31 pm

    Emena m aresan kai ta 3 erga Smile kai sirte mou oti 8elete Smile Very Happy Gousta einai auta <3
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Mat Σαβ Ιουλ 17, 2010 8:44 am

    Pes ta xrusostome!
    xailanter
    xailanter
    ΠΟΙΟΣ;;
    ΠΟΙΟΣ;;


    Αριθμός μηνυμάτων : 47
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011
    Τόπος : Αθήνα

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  xailanter Τρι Δεκ 13, 2011 9:47 am

    η τέταρτη ταινία απλά τα σπάει.. είναι μακράν η καλύτερη από τις υπόλοιπες τρεις! και τα βιβλία της σειράς είναι από τα καλύτερα που έχω διαβάσει στην κατηγορία τους. θα συμφωνήσω ότι το χάρυ πότερ έχει ανώτερο σενάριο από πολλές απόψεις αλλά το λυκόφως είναι πιο κοντά στα γούστα μου. οτιδήποτε έχει σχέση με μαγεία, υπερφυσικές δυνάμεις και πλάσματα και, φυσικά, με απαγορευμένο έρωτα όπως αυτός μεταξύ ενός βρυκόλακα και μιας θνητής εμένα με έχει.. το μόνο που με χαλάει σε αυτή τη σειρά είναι το ότι οι βρυκόλακες λάμπουν στο φως του ήλιου(πόσο μεγάλη φλωριά) καθώς και το ότι δεν πέφτει σφαγή στο τέλος του τελευταίου βιβλίου.. μας προετοιμάζει για ανηλεή αιματοχυσία και τελικά μας γειώνει..

    ένα έχω να πω:προσμένω την επόμενη. η μπελα ήταν που ήταν, θα έχει γίνει απίστευτο μωρό τώρα(άσχετοοοοο.. είδα το water for elephants και τελικά ο pattinson μπορεί να παίξει.. μπράβο στο μωράκι)
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  TheElaris Τρι Δεκ 13, 2011 6:36 pm

    συνεχιζω να αδιαφορω για καθε εγχειρημα που περιεχει τους συγχρονους βρικολακες που δεν εχουν να κανουν με τους αυθεντικους (εποχη δρακουλα κτλ)... σορρυ αν σας στεναχωρησω αλλα δε μαρεσει καμια ταινια, πρωτον γιατι η πρωταγωνιστρια ειναι αταλαντη και ανικανη να εκφρασει συναισθημα, οι αντρες απλα υπαρχουν για να ομορφαινουν τις σκηνες και το ολο στορυ ειναι πιο fake κι απο τα fake... θα προτιμουσα να δω κατι που να με αγγιζει περισσοτερο. κι αυτο ειναι η αποψη μου. σεβπμαι τη δικη σου και δε θελω να κανω κανενα καβγα, σε περιπτωση που νομισεις κατι τετοιο. απλα σαν TheElaris δε πιστευω πως καποιο βιβλιο η ταινια της συγκεκριμενης σειρας αξιζει το χρονο και τα λεφτα μου... ευχαριστω
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  Mat Τρι Δεκ 13, 2011 6:59 pm

    χαιλεντερ, θα πάω να το δω το σαββατοκύριακο που θα ξαναέχω πρόσβαση σε κινηματογράφο xD
    παιδια, μν λέμε κουφά, ο λοτνερ είναι πλ ωραίο παιδί, κ ο πατισον έχει παίξει σε χάρυ ποττερ οπότε σους! η άλλη κ ξυνή θα παί ξει την χιονάτη, και από το τρέιλερ η ταινία φαίνεται να είναι πολλά υποσχόμενη...
    xailanter
    xailanter
    ΠΟΙΟΣ;;
    ΠΟΙΟΣ;;


    Αριθμός μηνυμάτων : 47
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2011
    Τόπος : Αθήνα

    Eclipse!!! Empty Απ: Eclipse!!!

    Δημοσίευση  xailanter Τετ Δεκ 14, 2011 8:33 pm

    TheElaris έγραψε:σεβπμαι τη δικη σου και δε θελω να κανω κανενα καβγα, σε περιπτωση που νομισεις κατι τετοιο. απλα σαν TheElaris δε πιστευω πως καποιο βιβλιο η ταινια της συγκεκριμενης σειρας αξιζει το χρονο και τα λεφτα μου... ευχαριστω

    thelari γιατί αν σε παρεξηγήσω..?? σε φόρουμ είμαστε και ο καθένας λέει την άποψή του.. δεν με προσέβαλες ούτως ή άλλως! εμένα τα βιβλία με αγγίζουν πάρα πολύ. μου αρέσει να βλέπω πάντα την πρώτη ταινία αν ξέρω ότι θα ακολουθήσουν κι άλλες για να έχω κάποια πρόσωπα στο μυαλό μου και έπειτα διαβάζω όλα τα υπόλοιπα βιβλία στηριζόμενος σε αυτά τα πρόσωπα. αν, φυσικά, τα θεωρήσω πετυχημένα. την κρίστεν την θεωρώ πολύ καλή ηθοποιό. την έχω δει σε αρκετές ταινίες και με έχει πείσει. για τον πατινσον έχω ακόμα τις αμφιβολίες μου αλλά με συναρπάζει πολύ ο χαρακτήρας που ενσαρκώνει στο λυκόφως. είμαι ερωτευμένος με τον έντουαρντ!!! πάντως τα βιβλία τα σπάνε. και γενικότερα θεωρώ απαράβατο κανόνα ότι ένα βιβλίο αποδίδει πολύ καλύτερα τα νοήματα και τα συναισθήματα σε σχέση με μια ταινία.

    ματ ποιο θα πας να δεις? την τέταρτη???? αν ναι, μην φύγεις με το που τελειώσει η ταινία. μετά από τους τίτλους έχει ακόμα ένα πεντάλεπτο.. εγώ το έχασα.. γαμώ το μουνί της κότας.. και ήταν κομβικό σημείο.. σνιφ σνιφ

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Απρ 29, 2024 7:53 am