Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Το άνοιγμα της ντουλάπας EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


5 απαντήσεις

    Το άνοιγμα της ντουλάπας

    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Τετ Ιουν 23, 2010 1:55 pm

    Αγαπητό φόρουμ, αγαπητοί διαχειρηστές, αγαπητοί γκέι, αγαπητοί φίλοι κτλ. σας ανακοινώνω πως φτιάχνω το δικό μου μπλογκ που θα τιτλοφορείται όπως το τόπικ. Θα σας ενημερώσω σχετικώς για το πότε θα μπορείτε να μπαίνετε, πάντως θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας πρώτα. Δε θα είναι κάτι σχετικό με το μπλογκ του φίλου Άλεξ. Θα λέω γκέι ιστορίες και γεγονότα που μου έχουν συμβεί πραγματικά, ή βασιζόμενος σε πραγματικά γεγονότα δίνω μια πιο βαθιά προσέγγιση. Επίσης θα κρύβονται μέσα σε αυτές τις ιστορίες κρυφέ επιθυμίες και θα εξιστορώ πράγματα που θα ήθελα να κάνω και ίσως να μη μπορώ ή και να μη θέλω. Είναι μια ευκαιρία να εξασκηθώ στο γράψιμο και στην καλλιέργηση της φαντασίας μου και εσείς εάν το επισκεφθείτε θα μπορείτε να αξιολογείτε το οτιδήποτε και να λέτε ελεύθερα τη γνώμη σας και εδώ και εκεί. Θα υπάρχουν κάποιοι συγκεκριμένοι χαρακτήρες, οι οποίοι θα αποτελούν καθένας κι από ένα κομμάτι του χαρακτήρα και της προσωπικότητάς μου και θα προσπαθώ να φέρνουν γέλιο ή ακόμη και συγκίνηση.. Θα υπάρχουν και ιστορίες που έχω τυχόν ακούσει και πιστεύω πως πρέπει να ακουστούν και οτιδήποτε μου έρχεται να γράψω. Κάνω μία εισαγωγή για να σας ρωτήσω αν θα σας ενδιέφερε ένα τέτοιο μπλογκ για να μπαίνετε και να γράφετε είτε εδώ είτε εκεί την κριτική και τα συναισθήματά σας, ή ακόμη και τις ιδέες σας για κάτι νέο...
    Απλά επειδή θα χρειάζεται και κάποια διαφήμιση αν φυσικά σας αρέσει. Τι λετε; Μπορώ να βασιστώ πάνω σας;;;

    Σύντομα θα σας δώσω και τη διεύθυνση και φυσικά ΑΝ δώσετε θετικές απαντήσεις...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  Ichigo Πεμ Ιουν 24, 2010 11:54 pm

    Δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό αυτό για σένα...
    Κυρίως, κάποια πράγματα πρέπει να τα κρατάμε μέσα μας, να τα χαιρόμαστε μόνο εμείς και όχι να αφήνουμε άλλους να "χαίρονται"... Βέβαια, μπορεί να φας ρατσισμό από διάφορους ψευτόμαγκες, αλλά μπορείς να τα αγνοήσεις. Ό,τι θέλεις θα κάνεις εσύ με τη ζωή σου. Είναι δικαιωμά σου.
    Εγώ θα πρότεινα διάφορα μικρά άρθρα ή ιστοριούλες, με νόημα, συγκίνηση, ηθικό δίδαγμα, να περνά διάφορα μηνύματα (αντι-ρατσιστικά, αντι-πολεμικά, κ.τ.λ.). Βέβαια, είμαι in progress για ένα βιβλίο με έναν 14χρονο που ανακάλυψε την σεξουαλική ταυτότητα του (γκέι) και προσπαθεί να υπερασπιστεί τα δικαιώματα των γκέι, των μειονότητων, των φτωχών και πολλά άλλα και στο τέλος
    Σπόιλερ:
    θα προσπαθήσω να το φτιάξω πολύ καλά ώστε να προκαλέσει κάποια ανάμεικτα συναισθήματα.




    ΥΓ: Όταν είδα για άνοιγμα ντουλάπας, πίστεψα ότι δεν ήμουν ο μόνος στον οποίο η μια από τις ντουλάπες του δωμάτιου του όταν ανοίγει, πέφτουν πράγματα πάνω του κυριολεκτικά Razz
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 7:21 am

    μαλλον δεν ημουν καθολου κατανοητος σε ο,τι εγραψα γιατι κανενας απο οσους μιλησα δεν εχει καταλαβει τι ειναι αυτο που ετοιμαζω... ειναι αυτο ακριβως που λες... ιστοριουλες που κατι θα περνανε συνειδητα η υποσυνειδητα, απλα θα βασιζονται σε πραγματικες...

    οταν λες για το βιβλιο, εννοεις οτι το γραφεις εσυ??

    υγ οσο για την ντουλαπα μου δε πεφτουν τα ρουχα μου γιατι ειναι αδεια, αφου ολα ειναι πεταμενα ενα γυρω σε ολο το δωματιο... μονο οταν ερχεται η μανα μου γινεται ξανα ανθρπινη...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  Ichigo Παρ Ιουν 25, 2010 9:16 pm

    Μπράβοοοο! Έτσι σε θέλω! Αφού έτσι θες να κάνεις, τότε είμαι μαζί σου! Άμα θέλεις και βοήθεια είμαι διαθέσιμος!

    Ναι, γράφω βιβλία (όχι κανονικά για εκδοτικούς οίκους, για χαβαλέ αν και μου πρότειναν πολλοί να τα εκδόσω κανονικά... ήμαρτον! affraid )


    Χε, χε. Εγώ έκανα ντουλάπα την καρέκλα μου! Embarassed
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 9:25 pm

    χαχα... οκ... κατσε να τελειωσω την πρωτη φουρνια να δω τι παιζει, αν μαρεσουν εμενα καταρχην και να δω οτι μπορω να ανταποκριθω και σιγουρα θα χρειαστει τη βοηθεια οσων θα το διαβασουν...

    κι εγω γραφω για πλακα αλλα κυριως σε σεναριακη μορφη, γιατι δυσκολα μου βγαινει κατι σε βιβλιο στυλ...
    Mat
    Mat
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 500
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Athens

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  Mat Κυρ Ιουν 27, 2010 12:32 pm

    egw dokimasa na ftiaksw blog, k vivlio k apetuxa patagwdws... to blog m to kratisa mia mera, varethika, k to vivlio m to stamatisa sts 3 selides Razz alla to pira apofasi, tha grapsw kateutheian senario :p
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  Ichigo Δευ Ιουν 28, 2010 8:54 am

    Μα δεν υπάρχει καθόλου πίεση στην συγγραφή Μίλτο. Οπότε σου κάτσει, γράφεις, οπότε όχι, δεν γράφεις...
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Δευ Ιουν 28, 2010 12:57 pm

    Λοιπόν-λοιπόν, αγαπητοί μου, ήρθε η στιγμή που όλοι περιμένατε!! Το μπλογκ μου είναι έτοιμο... Έχει ήδη 5 αναρτήσεις-ιστορίες και 1 κείμενο με σκέψεις... Ελπίζω να σας αρέσει, αλλά κι αν δε σας αρέσει να μου το πείτε... Είτε με κάποιο σχόλιο εδώ, είτε στο μπλογκ πείτε μου τι σας άρεσε, τι όχι, τί πρέπει να αλλάξω και τι άλλο θα θέλατε να υπάρχει...

    Επίσης κάτω από κάθε ανάρτηση μπορείτε να χαρακτηρίζετε την εκάστοτε ανάρτηση ως αστεία, ενδιαφέρουσα, βαρετή ή κακογραμμένη... Θα σας παρακαλούσα να αφιερώσετε λίγο χρόνο να μου κάνετε κάποια κριτική, από τη στιγμή που κάνετε τον κόπο να διαβάσετε... Όλα τα σχόλια και τα παράπονα είναι καλοδεχούμενα....

    Διεύθυνση: http://opening-of-the-closet.blogspot.com/

    Κι αν σας άρεσε, spread the word...
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...

    ΥΓ. Νέα ανάρτηση θα υπάρχει σε καθημερινή βάση...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  Ichigo Τετ Ιουν 30, 2010 4:26 pm

    Ελάρη μου..
    Μένω κατάπληκτος από την δουλειά σου! Είναι ΦΟΒΕΡΑ! Τόσο πολύ εμπνευσμένα, τόσο πολύ ζωντανή περιγραφικότητα, τόσο πολύ ενδιαφέροντα... Τι είναι αυτά; Surprised Κάνεις φοβερή δουλειά! Με γέμισε αισιοδοξία όλο αυτό και ενδιαφέρθηκα για την ιστορία με τα γυαλιά και τον 30χρονο και μου άρεσε πολύ το άρθρο με τα χρώματα. Δεν τα ήξερα αυτά! :O Αυτό με το Σταύρο ήταν στενάχωρο Sad Και η ιστορία με την Ερμιόνη μου άρεσε πάρα πολύ!
    Να συνεχίσεις Ελάρη μου, θα επισκέπτομαι κάθε μέρα το blog σου!!
    Wink Wink
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Τετ Ιουν 30, 2010 4:32 pm

    βρε ντινακο ευχαριστω παρα πολυ... χαιρομαι πραγματικα που αυτα που γραφω βρισκουν καποιο αντικρυσμα... θα συνεχισω να γραφω καθημερινα η παρα μερα εαν δεν εχω χρονο... ελπιζω και η συνεχεια να σαρεσει αλλα και σε ολους οσους διαβασουν... καθε παραπονο η σχολιο (+ και -) δεκτα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    FreakFyk
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 58
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  FreakFyk Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:58 pm

    bravo elaris...m aresei k emena o tropos grafhs s...mono ligo perirismenh thematologia vlepw oti xrhsimopoieis...peristrefesai gyrw apo th sexoualikotita...ok! ...fadazomai oti gft k to onoma tou blog einai tetoio...exw na s afierwsw ena tragoudaki...video clp kalytera...
    k 3ereis kati? ...otan s aresoun esena einai wraia afta p grafeis...ama de s aresoun, dyskola th aresoun se kapoion allo...k sta lew afta epeidi grafw k egw...xronia twra...merikoi(ligoi) apo edw mesa to 3eroun...exoun diavasei k kati...
    anyways, to video me ta lyrics...afto exei a3ia...gt ta leei kala ekei...poly kala....throumenwn twn analogiwn pada...:

    Cleaning out my closet
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Πεμ Ιουλ 01, 2010 7:10 pm

    θενκς βρε κωστακη... κοιτα, δεν ειναι τοσο σεξουαλικοτητα... ειναι ως προς τον ερωτα και το σεξ... οι σχεσεις με τους γονεις... και επειδη βασικα θα το χαρακτηριζα ενα γκει μπλογκ, φυσικο ειναι να ασχολειται πολυ με την σεξουαλικοτητα... απλα στο μελλον θα υπαρξουν και πιο "σοβαρα" θεματα... θελω να συμπεριλαβω μεγαλη γκαμα θεματων και σε θεματα σχεσεων, διαφορες ηλικιας, σχεσεις εξ αποστασεως, σχεσεις με γονεις, διακρισεις στο σχολειο, στη δουλεια κοκ.... απλα ειπα να ξεκινησω απο κατι πιο απλο και να προχωρησω στα πιο βαθια νερα...

    θενκς παντως που εκανες τον κοπο και διαβασες αυτα που εγραψα
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  Ichigo Παρ Ιουλ 02, 2010 3:44 am

    Συγκλονιστική και ακρώς ρεαλιστική η ιστορία με την Τάνια. Δώσε κι άλλα στον λαόοοοοοοοοοο!!!!!
    marioulis_gr
    marioulis_gr
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
    Ηλικία : 37
    Τόπος : kala dentra serron

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  marioulis_gr Παρ Ιουλ 02, 2010 7:25 pm

    makari na vro ton xrono na ta diavaso kai ego kapia pragmata alla kai eseis olo katevata eiste...Razz
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Πεμ Σεπ 23, 2010 4:22 pm

    Σε περίπτωση που κάποιος από 'δω μέσα ενδιαφέρεται, ακόμα...

    ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ επανηλθε δριμυτερο για να μας κρατησει συντροφια και το χειμωνα... Η πρωτη αναρτηση ξεκινα σκοτεινα στα μεσα Σεπτεμβριου με ενα "Μαυρο Ραντεβου" και θα συνεχισει την πορεια του στον κοσμο των blogs...

    http://opening-of-the-closet.blogspot.com/
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Το άνοιγμα της ντουλάπας Empty Απ: Το άνοιγμα της ντουλάπας

    Δημοσίευση  TheElaris Τρι Οκτ 05, 2010 10:44 pm

    Η αγαπημένη "ντουλάπα", δηλαδή το όχι και τόσο διάσημο "Άνοιγμα της ντουλάπας" απέκτησε τη δική του (όχι και τόσο διάσημη) σελίδα στο facebook, όπως και ο ιδρυτής της... Εγώ.
    Τεσπα, μπορείτε να βρείτε τη σελίδα στο παρακάτω λινκ:
    https://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/To-anoigma-tes-ntoulapas/139439796101896

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 13, 2024 8:16 pm