Gay Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένα μέρος για συνάντηση και συζήτηση.

Πρόσφατα Θέματα

» As arxisoume loipon :))
Δεν έχω φίλους... EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 5:21 pm από Mat

» Perita kila ke kapnisma. 16 eton kapnistis ke ipervaros!!!
Δεν έχω φίλους... EmptyΠεμ Ιουλ 11, 2013 12:37 pm από Επισκέπτης

» Παιχνίδι ερωτήσεων.
Δεν έχω φίλους... EmptyΔευ Ιουλ 08, 2013 9:41 am από antonis

» αποδοχη της κοινωνιας
Δεν έχω φίλους... EmptyΤρι Ιουν 18, 2013 11:21 pm από antonis

» οποιος ξερει ας μου απαντησει :-)
Δεν έχω φίλους... EmptyΚυρ Μαρ 31, 2013 9:15 am από nikos

» Ερωτικες προτιμησεις
Δεν έχω φίλους... EmptyΤετ Μαρ 20, 2013 10:21 pm από Ifi

» παρελθόν
Δεν έχω φίλους... EmptyΠεμ Φεβ 21, 2013 6:12 pm από Mat

» Kalispera se olous kai oles..
Δεν έχω φίλους... EmptyΠεμ Νοε 29, 2012 12:29 pm από Mat

» ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
Δεν έχω φίλους... EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 1:15 pm από venediktos

Εικονοθήκη


Δεν έχω φίλους... Empty

Δημόσια συζήτηση

Affiliates

free forum

Στατιστικά

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 5052 θέματα σε 344 θέματα

Τα μέλη μας είναι συνολικά 241

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Makisplr93


+4
L3onardo01
PasX
panos
TheElaris
8 απαντήσεις

    Δεν έχω φίλους...

    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Πεμ Ιουν 17, 2010 12:57 pm

    Το πρόβλημά μου είναι ένα χρόνο τώρα. Πέρασα σε μία πόλη, που δεν έχει περάσει κανένας φίλος μου. Μένω με το αγόρι μου και όσο ναναι αυτό δημιουργεί μια ρουτίνα που άλλωτε είναι καλή και άλωτε είναι ανιαρή.
    Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν έχω κανέναν άλλο φίλο εδώ. Άργησα να πάω στη σχολή και όπως είναι λογικό οι περισσότερες παρέες είχαν δημιουργηθεί όταν πήγα. Έτσι δεν έδεσα με κανέναν. Μιλούσα και μιλάω με μερικά παιδιά, αλλά κανένας δεν έδειχνε να με συμπαθεί. Δεν είμαι θηλυπρεπής στον έξω κόσμο, ώστε να πει κανείς ότι "είναι αδερφή αυτός, δε τον κάνουμε παρέα". Αν και στη σχολή είναι μαζί μου ένας παλιός συμμαθητής μου που ξέρει ότι είμαι γκέι (ποιός δε το ξερε σαυτό το σχολείο), αλλά δε με χώνευε και τώρα δε με χαιρετάει καν. Υποψιάζομαι ότι ίσως μου έκανε σχετική "διαφήμιση" και γιαυτό δε μου κάνει κανείς παρέα. Βέβαια έχουμε και φανερούς γκέι στη σχολή, αλλά όποιον έχω πλησιάσει, δε με συμπαθεί κανένας. Τι να κάνω, ρε γαμώτο; Τώρα θα γυρίσω πίσω Μυτιλήνη, αλλά από Σεπτέμβρη θα έχω πάλι τα ίδια προβλήματα.HELP!!
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  ???????? Πεμ Ιουν 17, 2010 3:08 pm

    Egw eutyxws den exw tetoio problhma!! Apla den exw filOUS, exw mono filES Exclamation Apla mh dineis shmasia kai na mh se noiazei! Na eisai panta o eautos sou ki otan einai 8a se plhsiasoun kapoioi.. mhn agwnizesai kai epimeneis gia th filia gt etC de 8a einai pragmatikh alla 4eutikh.. opote kalytera na kaneis kai ypomonh.. tou xronou 8a'sai 2oeths, opote 8a einai kalytera ta pragmata Wink
    avatar
    panos
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...


    Αριθμός μηνυμάτων : 55
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 47

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  panos Πεμ Ιουν 17, 2010 6:40 pm

    kapote mou eipan pos oi filoi einai san ta asteria....den ta blepeis synexeia ston ourano alla ksereis pos einai ekei....!!! oplles fores loipon psaxnoume apegnosmena na broume ayta ta asteria...allote exei synefeia kai den ta blepoume kai allote einai polu fotina kai toso konta mas.... pote omos den mporoume na ta aggiksoume kai na ta kanoume dika mas..oso kai an to epu8imoume oso kai an to 8eloume.....!!! panta omos kanoume to tragiko la8os na min koitame dipla mas...ekei krybete auto pou panta psaxnoume...asxeto an emeis koitame ston "ourano"...!!! katalabeno pos nio8ei enas neos an8ropos se mia kseni poli xoris filous einai dyskolo...alla na sou po kati pote ma pote na min kaneis filous apo anagki..... kane filous apo karidas kai as einai stin alli akri tou kosmou....tote den 8a nio8eis pote monos....!!! kai kati telutaio...ase ton kosmo na pei auto pou 8elei ase na se sykofantisoun oso 8eloun kai oso mporoun....esy panta na xamogelas kai na min antapodideis kai na eisai APOLYTA sigouros pos to sympan 8a se antamipsei....esto kai arga..!!
    PasX
    PasX
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 298
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  PasX Πεμ Ιουν 17, 2010 7:21 pm

    Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα όταν πήγα να σπουδάσω... τελικά κατάλαβα ότι δεν έφταιγε που έφτασα αργά στη σχολή, απλά δε κολλούσα με τους υπόλοιπους. Την επόμενη χρονιά, με τη νέα φουρνιά πρωτοετών έκανα φίλους που έχω μέχρι σήμερα... 2 δηλαδή αλλά δε μετράει η ποσότητα Very Happy
    Τουλάχιστον έχεις το αγόρι σου εκεί, και εμάς (χέστηκες Razz ) εδώ!!
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Πεμ Ιουν 17, 2010 8:03 pm

    Πανούλη, το ξέρω και το καταλαβαίνω αυτό που μου λες και είναι πολύ γλυκό. Ευχαριστώ, ρε παιδιά για όλα. Smile Smile

    Όχι, δε χέστηκα, μια χαρά περνάω εδώ μέσα. Απλά είναι διαφορετικό να έχεις κάποιον κοντά σου.. Θενκς Smile Smile
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  L3onardo01 Σαβ Ιουν 19, 2010 3:21 am

    Na sou pw Egw de kserw pws einai na niwtheis etsi dioti den to exw zisei mexri twra kai oute thelw na to zisw giati einai to xeirotero mou...Oi filoi gia mena einai to simantikotero apo polla alla kai tha eniwtha toso monos kai as eixa tin sxesi mou alla uparxoun kai arketoi pou de me sumpathoun eite epeidi eimai gay kai to upopsiazontai eite epeidi de tairiazoun oi xaraktires mas eite epeidi me zileuoun...xaxaxa...kai egw omws apo tin pleura mou de tous sumpathw gia diko mous logous...anyway..min anusixeis Elaris mou gt ola erxontai stin wra tous...kai filous tha vreis kai kolliti parea tha kaneis....To mono pou exeis na kaneis einai na eisai o eautos sou kai na min prospatheis oute na gineis pio filikos apo oti eisai oute pio sumpathitikos...Egw tin kolliti mou tin sumpathisa apo tin prwti stigmi, parolo tin ksinila pou evgaze (ws amuna) kai parolo pou itan apomakri...Ksereis oti gia 3 xronia mou apomakrunotan kai nomiza oti de me sumpathouse??? Kai ontws me thewrouse spastiko alla me sumpathise ustera prwta gia ta elwtamata mou kai meta gia ta thetika mou...Sou ta lew ola auta kai kserw oti katalavaineis ti mnm thelw na sou dwsw..A kai tous filous de tha tous vreis mono ston Panepistimio(an kai einai enas kalos tropos na pairneis tzampa simeiwseis) alla kai eksw apo to Panepistimio...Pantws na sou pw egw pou de se kserw kai toso polu alla mporei perissotero apo ta paidia pou exeis plisiasei sto Panepistimio,dioti ekatsa kai endiaferthika na se gnwrisw estw kai mesw net se exw sumpathisei kai exw katalavei oti eisai atomo me arketes euaisthisies kai me kali kardia....
    AAAA kai sumfwnw me ton PANO opou anaferetai stous filous pou mporei na menoun makria sou alla i kardia kai psuxi tous einai konta sou...Exw filous apo diafores polleis kai xwres mi sou pw alla to arnitiko einai oti den exeis na anapwleis stigmes kai gegonota mazi tous...KEEP WALKING AND HOPPING
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Σαβ Ιουν 19, 2010 7:48 am

    Ευχαριστω βρε λεο και σενα... Απλα να, ξερω οτι εχω φιλους που με αγαπυν και τους αγαπω κι εγω. Μιλαμε και μεσω νετ. Και σας εδω μεσα σας συμπαθω ολους παρα πολυ και ελπιζω να γινουμε φιλοι... Απλα ειναι το οτι δε θελω να ειμαι μπροστα σε εναν υπολογιστη ολη μου τη ζωη και να θεωρω πως εχω ζωη, γιατι αυτο ζωη δεν ειναι, κακα τα ψεματα... Ελπιζω καποιος να θελησει μια φορα να με γνωρισει, γιατι απο,τι εχω καταλαβει αυτο ειναι το προβλημα με μενα. Οταν με γνωριζει καποιος απο κοντα, λες και δε θελει να με γνωρισει περισσοτερο. Τι να πω. Θα περιμενω. Η ζωη ειναι γεματη αναπαντεχες εκπληξεις... grouphug
    avatar
    L3onardo01
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 785
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Μακεdoniα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  L3onardo01 Σαβ Ιουν 19, 2010 2:17 pm

    Egw mporei na perasw to kalokairi alla Tha sai Mutilini Crying or Very sad
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Σαβ Ιουν 19, 2010 2:59 pm

    Χαχα!! Ευχαριστω βρε Λεο μου... Αλλα το καλοκαιρι θα ειμαι Μυτιληνη και θα εχω και τους φιλου μου που εχουν περασει αλλου... Αλλα αν θες ελα και Μυτιληνη... Μπορει να ερθει και ο Ντην τον Αυγουστο...
    avatar
    Geo-sama
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 226
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Lekanopedio Attikis

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  Geo-sama Τετ Ιουν 23, 2010 5:05 pm

    ax re Arouko...se katalavainw filaraki ....kai gw enoiwtha etsi g poli kairo i mallon xeirotera....egw eixa "filous", alla tous xeiroterous t eidous...autous pou se ipotimane kai se zileuoune kai theloun na se travi3oun stn dikia ts mizeri katastasi g na mn noiwthoun oi idioi toso xalia ...autoi dn einai filoi ...einai ipokrites ,katharmata kai egwistaroi....an einai na exeis filous eite na exeis swstous k a3iopistous eite namn exeis katholou gt tha se pligwsoun me tn prwti eukairia...ektos an noiwtheis arketa dinatos kai dn s endiaferei na fas to kefali Razz pantws epeidi dn exw idea pou mporei na perasw iparxei i pithanotita na perasw Patra dioikisi opote p 3ereis ...?mporei na mn eisai toso monos s apo Septemvrio Smile

    p.s. ennoeitai oti pleon oute pou ta vlepw ta sigkekrimena atoma...exw alla3ei parees , exw vrei atoma pou me katalavainoun kai thnk god ola pane kala ...! Wink
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Τετ Ιουν 23, 2010 5:09 pm

    χαιρομαι, βρε γιωργακι μου... Τελεια, αμα περασεις Πατρα θα χαρω πολυ που θαχω ενα φιλο κι εδω περα... Παντως εγω παλι καλα ο,τι θεματα ειχα με τους φιλους μου τα εχω λυσει. Εννοω με τους παλιους φιλους, των σχολικων μου χρονων. Ειμαστε μακρια, αλλα ξερω σε ποιους θα απευθυνθω οταν εχω προβλημα και ποιοι με αγαπανε οπως κι εγω...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  Ichigo Πεμ Ιουν 24, 2010 11:46 pm

    Νιώθω οίστρο...


    Καταρχάς, δεν έζησα ποτέ κάτι τέτοιο και ελπίζω να μη μου τύχει ποτέ. Φίλους πάντα είχα, ψεύτικους, αληθινούς, πλέον μόνο αληθινούς και σοβαρούς (LGBΤ & straight) που καταλαβαινόμαστε, στηριζόμαστε, εμπιστευόμαστε και τα συνάφη. Αλλά μέχρι εδώ που έφτασα "πάλεψα", ψάχτηκα και "κέρδισα". Όλα μπορούν να γίνουν και είναι στο χέρι σου... Να το ξέρεις αυτό...
    Έπειτα, κι εγώ δεν πατούσα σχολή στο 1ο εξάμηνο λόγω γρίπης και βαριόμουν πάρα πολύ & γενικά φοβόμουν απόρριψη αλλά μόνο καλό δεν έκανα στον εαυτό μου... Ξεκίνησα στο 2ο εξάμηνο, ήμουν κεφάτος, έλεγα γεια και γνωριμίες με τους συμμαθητές μου και σιγά-σιγά με μάθανε και πλέον γνωρίζω σχετικά καλά σχεδόν όλη την τάξη των 260 άτομων. Γεια, γεια, καφέ, βόλτα, μπάνιο; Όλα θα γίνουν αρκεί να το θέλεις και να το δείξεις... Δεν ξέρω πως συμπεριφέρεσαι γενικά, μπορεί και λίγο θηλυπρεπή μπορεί κι όχι και να είναι ιδέα σου... Μπορείς να το δικαιολογήσεις κάνοντας φλερτ με κάποιες ότι απλά είναι στο στυλ σου - έτσι μεγάλωσες... Μήπως φέρνεις τον φίλο σου μαζί στη σχολή; Είσαι αδιάθετος συχνά;

    Τέλος πάντων, εγώ Μυτιλήνη θα είμαι 22 Ιούλιου το νωρίτερο... Το ΑΡΓΟΤΕΡΟ 26-27... Θα πάμε Ερεσσό και Μόλυβο με την παρέα μου (εμπεριέχεται και μια μπάι και μια λεσβία, ίσως έρθει και ο fk_me_with_urshus-mikros.foititis) και 2-3 straight αλλά άνετοι με το θέμα αυτό. Άμα θες και μπορείς, μπορείς να έρθεις στην παρέα μας ;-)
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 7:34 am

    λοιπον, καταρχην το αγορι μου δε το παιρνω στη σχολη, τι να τον κανω εκει;; ετσι κι αλλιως δουλευει
    κατα δευτερον, οταν ειμαι μονος μου ειμαι παρα πολυ "φοβισμενος" (δε ξερω πως αλλιως να το πω) με τον κοσμο. ισως γιατι για παρα πολλα χρονια μεχρι και περυσι δεχομουνα παρα πολλα ρατσιστικα σχολια και αυτο με εκανε να δισταζω να πλησιασω ανθρωπους οταν ειναι μονος μου... οταν, εν αντιθεσει ειμαι με την παρεα μου στο νησι, ειμαι αλλος ανθρωπος. δεν αναγνωριζω καν τον εαυτο μου... χορευω, γελαω οσο πιο δυνατα μπορω για να δειξω σε οσους με κοροιδευουν οτι εγω περναω καλα... καποτε ειχε ανεβει σενα τραπεζι και χορευα μπροστα στη μουρη αυτουνου που γουσταρα στην α λυκειου... πολυ γελιο... απλα τωρα αλλαξα... τωρα δεν εχω φιλους που θα με παρασυρουν να ειμαι φιλικος με τους αλλους...
    χαιρεταω παρα πολλα παιδια στη σχολη, εχουμε μιλησει μερικες φορες με μερικους απλα εκεινοι δε μουχουν ξαναμιλησει... μαλλον με θεωρουν ξενερωτο... δε ξερω...ισως και ναχω γινει πια ενας ξενερωτος... αλλα δε ταιριαζω με κανεναν να σου πω την αληθεια. ολοι μιλανε ολη την ωρα για μαθηματα, για υπολογιστες κυριως, για προγραμματισμο η για κομματα... καλα κι εμενα μαρεσουν αλλα πιο πολυ μαρεσουν οι τεχνες... ολων των ειδων... αλλα δεν εχω ακουσει κανεναν εκει μεσα να μιλαει για αυτα που μου αρεσουν... γιαυτο και παιρνω βιβλια και διαβαζω στα διαλειμματα. ισως ειναι καλυτερα απο το να εχω καποιους φιλους που να μην εχουμε καθολου κοινα ενδιαφεροντα.
    ενω με τους αλλους φιλους μου παντα τα βρισκαμε σε καποιο σημειο... δε ξερω...
    τελεια... εγω 1-2 ιουλιου θα ειμαι αθηνα και 2-τελος αυγουστου θα ειμαι μυτιληνη και περιχωρα... ερεσο και μολυβο θελουμε να παμε κι εμεις, εγω με την ως επι το πληστον στρ8 παρεα μου που ειναι ανοιχτομυαλη,εναν γκει και εναν μπαι που τοχει πει ομως μονο σε μενα... μπορει να τους πεισω να ανεβουμε κι εμεις...
    avatar
    Ichigo
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 569
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  Ichigo Παρ Ιουν 25, 2010 9:07 pm

    Μια χαρά. Σε καταλαβαίνω. Κι εγώ τα ίδια πέρασα αλλά όλο κάπου θα κολλήσεις. Για τέχνη από αγόρια θα βρεις δύσκολα... Κυρίως μορφωμένες κοπέλες μπορείς να βρεις ή απλά ασχολούνται με αυτά... Άσχετο που ένας πολύ καλός μου φίλος σχεδιάζει σπίτια κτλπ και γενικώς ασχολείται με την τέχνη και απλά έτυχε να τον γνωρίσω στο δημοτικό... Αφού πλέον θα είσαι τους περισσότερους μήνες του χρόνου στη Πάτρα θα πρέπει να έχεις παρέα...
    Ξέρω αρκετούς εκεί... αλλά δεν ξέρω σε ποια σχολή είσαι... Οικονομικά; Παιδαγωγικά; (εκεί έχω γνωστούς) και μπορείς να τους πλησιάσεις γιατί είναι πολύ ok άτομα!
    TheElaris
    TheElaris
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!
    ΦΙΛΑΡΑΚΙ!


    Αριθμός μηνυμάτων : 797
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη-Άνω Τούμπα

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  TheElaris Παρ Ιουν 25, 2010 9:30 pm

    ειμαι ηλεκτρολογων μηχανικων και απο κοριτσια ενα σου λεω, εχουμε μονο πεντε στο τμημα!! τα οποια με στραβοκοιτανε λιγο και δε ξερω γιατι... ειναι και κατι αλλες κοπελες που μιλαμε αλλα και παλι τιποτα... εγω μαλλον εχω το προβλημα... Rolling Eyes Rolling Eyes
    avatar
    *fighter*
    ΠΟΙΟΣ;;
    ΠΟΙΟΣ;;


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  *fighter* Σαβ Αυγ 28, 2010 12:09 am

    Γεια σε όλους :Ppp

    Και εγώ είχα αργήσει την πρώτη μέρα και καταλαβαίνω όσους αντιμετωπίζουν (ή αντιμετώπισαν Razz) προβλήματα με φιλίες κτλπ γτ και εγώ είμαι φοβερά ντροπαλός και δεν ανοίγομαι πολύ...

    έχω γνωρίσει κάποια άτομα (όχι πολλά Razz) από την σχολή που ναι μεν τα συμπαθώ πολύ αλλά δεν κολλάμε πολύ, δλδ δεν έχουμε τα ίδια ενδιαφέροντα και δεν πιστεύω ότι θα είμαστε φίλοι για πάντα..ωστόσο, τα συμπαθώ γτ είναι πολύ καλά παιδιά και νιώθω καλά μαζί τους.

    ενιγουει, οι φίλοι από το σχολείο είναι πιο σημαντικοί γιατί σε ξέρουν πολύ καλά, έχετε κοινά ενδιαφέροντα και αισθάνεσαι πιο άνετα μαζί τους.. είχα μια κολλητή φίλη που δυστυχώς πέρασε επαρχία και δεν έχουμε την επαφή που είχαμε παλιά.. Sad

    για τον φίλο που άνοιξε την ενότητα συμβουλές δεν μπορώ να δώσω..απλώς να είναι ο εαυτός του και να μην το νοιάζει τπτ και κανένας..
    η μοναξιά σίγουρα δεν είναι ωραίο πράγμα αλλά κάποιες φορές είναι καλύτερη από το να είσαι με άτομα που δεν ξέρεις αν σε συμπαθούν..
    giannis
    giannis
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...
    ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ...


    Αριθμός μηνυμάτων : 91
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Athens-N.S.

    Δεν έχω φίλους... Empty Απ: Δεν έχω φίλους...

    Δημοσίευση  giannis Σαβ Αυγ 28, 2010 12:21 am

    Καλωσόρισες *fighter* Razz

    Τι να σας πω και εγώ δεν κάνω εύκολα φιλίες και το βρίσκω και πλεονέκτημα , γιατί δεν υπάρχουν πολλά πράγματα που είναι πιο σπαστικά από τις φιλίες της μίας βδομάδας.

    Εγώ Αθήνα πέρασα και η παρέα μου δεν πέρασε πουθενά Neutral οπότε δεν θα έχω τα προβλήματα σας Razz

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 06, 2024 8:43 pm